Platba je možná zatiaľ iba v hotovosti. Platba vopred nie je možná z dôvodu rôznej konečnej gramáže mäsa a mäsových výrobkov. Gramáž sa môže líšiť cca o 10% od objednaného množstva.

Minimálna výška objednávky je 30 €.

Cena dopravy je nasledovná:

6 € cena dopravy – objednávka v hodnote 30 € až 60 €

3 € cena dopravy – objednávka v hodnote 60 € až 100 €

doprava zdarma – objednávka v hodnote 100 € a viac

Dostupnosť mäsa, mäsových výrobkov alebo mliečnych výrobkov môže byť obmedzená v závislosti na prirodzenom množstve jednotlivých mäsových partií na zvierati alebo z dôvodu sezónnosti. Ide o menšie množstvo, ktoré farma produkuje a preto sa môže stať, že aj pri maximálnej snahe sa nepodarí vašu objednávku dodať kompletnú. V prípade nedostupnosti niektorých objednaných produktov vás budeme informovať.

 Rozvoz realizujeme vlastným chladiarenským autom a maximálne dbáme na zdravotnú nezávadnosť všetkých produktov. Mäso a mäsové výrobky k vám putujú v najvyššej kvalite, teda čerstvé, priamo z mäsovýroby a chladené na správnu teplotu. Hlavne v letných mesiacoch dbajte po prevzatí vašej objednávky na chladenie aj pri prevoze k vám domov – v termo taške s namrazenou chladiacou vložkou alebo v prenosnej auto chladničke.

Reklamácia. Aj napriek našej maximálnej snahe sa niekedy môže stať, že vám nebude sedieť reálne množstvo mäsa alebo mäsových výrobkov s množstvom, ktoré ste zaplatili, alebo že si prevezmete niektorý produkt poškodený. Pokiaľ sa takto stane, kontaktujte nás v deň prevzatia objednávky.