Plán a trasy rozvozov eshopu U Ňaňa
Komentáre vypnuté na Plán a trasy rozvozov eshopu U Ňaňa

Objednávky z eshopu doručujeme nasledovne:

KAŽDÚ STREDU – ZÁPADNÝ ROZVOZ

V stredy doručujeme na západ od 8:00 – smer Bratislava, Nitra, Banská Bystrica a späť. Doručujeme v týchto mestách po trase – Martin – Žilina – Bytča – Považská Bystrica – Púchov – Dubnica nad Váhom – Trenčín – Nové Mesto nad Váhom – Piešťany – Hlohovec – Trnava – Senec – Pezinok – Bratislava.

Z Bratislavy sa pôjdeme po trase – Sereď – Nitra – Zlaté Moravce – Nová Baňa – Žarnovica – Žiar nad Hronom – Zvolen – Banská Bystrica.

Objednávky na tento závoz nám prosím posielajte do utorka 12:00 hod., aby sme ich stihli pripraviť na expedíciu.

KAŽDÝ ŠTVRTOK – VÝCHODNÝ ROZVOZ

Vo štvrtok doručujeme smer Košice a späť. Rozvoz začíname okolo 11:00 hod. Trasa je nasledovná – Liptovský Mikuláš, Liptovský Hrádok, smer Vysoké Tatry – Hrebienok, Poprad, Prešov, Košice a späť.

Uzávierka objednávok bude v stredu o 12:00 hodine.

KAŽDÝ PÁRNY PIATOK – ORAVA A LIPTOV

V každý párny piatok zavezieme objednávky pre okresy Ružomberok, Dolný Kubín, Tvrdošín a Námestovo. Prosím, pošlite nám objednávku do štvrtku 12:00 hod, aby sme ju stihli nachystať na piatkový závoz. Rozvážať začneme okolo 11:00, hneď ako sa vypečie čerstvý chlieb a pečivo.

OTÁZKY?

Ak by ste mali akékoľvek otázky, zavolajte na tel. číslo +421 915 799 900, prípadne nám napíšte na objednavky@unana.sk, alebo na facebook – U Ňaňa – Pekáreň a Mäsovýroba.

OSTATNÉ PODMIENKY A CENA DOPRAVY

 • Platba je možná zatiaľ iba v hotovosti. Platba vopred nie je možná z dôvodu rôznej konečnej gramáže mäsa a mäsových výrobkov. Gramáž sa môže líšiť cca o 10% od objednaného množstva.
 • Minimálna výška objednávky je 30 €.
  • Cena dopravy je nasledovná:
  • 6 € cena dopravy – objednávka v hodnote 30 € až 60 €
  • 3 € cena dopravy – objednávka v hodnote 60 € až 100 €
  • doprava zdarma – objednávka v hodnote 100 € a viac
 • Dostupnosť mäsa, mäsových výrobkov alebo mliečnych výrobkov môže byť obmedzená v závislosti na prirodzenom množstve jednotlivých mäsových partií na zvierati alebo z dôvodu sezónnosti. Ide o menšie množstvo, ktoré farma produkuje a preto sa môže stať, že aj pri maximálnej snahe sa nepodarí vašu objednávku dodať kompletnú. V prípade nedostupnosti niektorých objednaných produktov vás budeme informovať.
 •  Rozvoz realizujeme vlastným chladiarenským autom a maximálne dbáme na zdravotnú nezávadnosť všetkých produktov. Mäso a mäsové výrobky k vám putujú v najvyššej kvalite, teda čerstvé, priamo z mäsovýroby a chladené na správnu teplotu. Hlavne v letných mesiacoch dbajte po prevzatí vašej objednávky na chladenie aj pri prevoze k vám domov – v termo taške s namrazenou chladiacou vložkou alebo v prenosnej auto chladničke.
 • Reklamácia. Aj napriek našej maximálnej snahe sa niekedy môže stať, že vám nebude sedieť reálne množstvo mäsa alebo mäsových výrobkov s množstvom, ktoré ste zaplatili, alebo že si prevezmete niektorý produkt poškodený. Pokiaľ sa takto stane, kontaktujte nás v deň prevzatia objednávky.
0

TOP

X